Dodací podmínkyDodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktu a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Jedná se o pracovní dny, které uplynou od závazného potvrzení objednávky a jejím doručením ke kupujícímu. V případě, že je dodací lhůta delší nebo není možné zboží dodat, je zákazník informován neprodleně po zjištění této skutečnosti.


Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího.
Osobní odběr v našem obchodě je možný po předchozí dohodě. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na místo uvedené kupujícím. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje doklad o zaplacení (daňový doklad).

Při převzetí zboží od přepravce doporučujeme důkladně zkontrolovat zboží bezprostředně při jeho převzetí. V případě, že je obal poškozený nebo se objevují jiné skutečnosti, které nasvědčují, že by mohlo být poškozené i samotné zboží. Doporučujeme zásilku nepřebírat nebo sepsat zápis o poškození zásilky s řidičem přepravní služby. Nevytkne-li kupující vady zásilky bez zbytečného odkladu, může po něm Dodavatel požadovat náhradu škody, která mu v souvislosti s tímto prodlením vznikla. Sepsaný zápis o škodě usnadní řešení případné reklamace.

Podepsáním přepravního listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že zásilka není mechanicky poškozené. Proto raději před podpisem pečlivě zkontrolujte obal a u spotřebičů balených do igelitové fólie i samotné zboží.Nepřijme-li zákazník objednanou zásilku, způsobí tím prodávajícímu škodu (poštovné, balné...), která může být následně vymáhána občansko-právní cestou.

Platba na dobírku je možná pouze v CZK. V EUR lze platit pouze převodem.Zboží zasíláme:

1. ČR - Balíkovna (pobočku/místo dodání Balíkovny uveďte v objednávce do dodacích údajů)
2. ČR - DPD - kurýrem na adresu
3. SK - DPD - kurýrem na adresu

 

 

Cena dopravy (platba dobírkou):

 

1. ČR - Balíkovna = 125,-
2. ČR - DPD kurýr = 205,-
3. SK - DPD kurýr = 310,-Cena dopravy (platba převodem):

 

1. ČR - Balíkovna = 65,-
2. ČR - DPD kurýr = 145,-
3. SK - DPD kurýr = 250,-Doručení zásilky (ČR) přes Balíkovnu trvá v rozmezí 1-2 dny.

Doručení zásilky (ČR) přes DPD kurýr trvá v rozmezí 1-2 dny.

U zásilek na Slovensko se doba dodání pohybuje v rozmezí 3-5 dnů.